-->
چگونه سرویس 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، را بر روی سیم کارت خود فعال کنید?

مراحل فعالسازی سرویس 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، بر روی سیمکارت


دانلود ویدیوی راهنمای فعالسازی انترنت 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل

مشاهده لیست سرویس ها

تمامی سرویس های ارایه شده توسط ایرانسل همراه با سرویس 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، داخل صفحه ی اصلی نمایش داده میشود. سرویس ها بر اساس نوع سیمکارات و مدت اعتبار دسته بندی شده اند و شما میتوانید بر اساس نیازمندی خود ، سرویس مورد نظر را انتخاب کنید.

وارد کردن شماره سیمکارت

شماره ی سیتم کارتی که در نظر دارید ، بسته ی 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، بر روی آن فعال شود را وارد کنید. باید در نظر داشته باشید که بسته ی 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل تنها متناسب با سیم کارت اعتباری می باشد. در صورتی که از نوع سیم کارت خود مطمینم نیستید میتوانید با تماس با مرکز پشتیبانی ایرانسل، از نوع سیم کارت خود مطلع شوید.

تایید فعالسازی سرویس 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، بر روی شماره سیم کارت

در این مرحله اطلاعات سرویس 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، همراه با شماره سیم کارت برای شما نمایش داده میشود تا در صورت تمایل و تایید این روند به مرحله ی پرداخت هدایت شوید

تکمیل پرداخت

روند فعال سازی 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، تنها پس از تکمیل روند پرداخت در درگاه امن بانکی انجام پذیر میباشد.

از طریق برنامه ی اینترنت ایرانسل شما تنها میتواندی با استفاده از پرداخت در درگاه بانکی اقدام به فعال سازی 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، نمایید و امکان کسر هزینه از طریق سیم کارت وجود ندارد.

اطلاعات کارت خود را همراه با اطلاعات امنیتی خود وارد نمایید.تمامی این اطلاعات داخل درگاه بانک ارسال خواهد شد و امنیت اطلاعات کارت شما توسط درگاه بانک تضمین شده است.

فعال شدن سرویس 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، بر روی شماره سیم کارت

پس از تکمیل مراحل پرداخت و مشاهده ی فاکتور خرید شما، در صورت تایید موفق بودن پرداخت شما توسط بانک،امکان فعال سازی 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، بر روی شماره ی سیم کارت وارد شده توسط ایرانسل بررسی میشود.

پس از تکمیل تمامی مراحل ، سرویس به صورت خودکار بر روی سیم کارت شما فعال خواهد شد و پیامک فعال سازی 10 گیگابایت(2تا7صبح) ایرانسل، بر روی سیم کارت اسال خواهد شد. در صورتی که سیم کارت بر روی دستگاه موبایل باشد، شما این پیامک را دریافت خواهید کرد.